Úterý, 19. Říjen 2021
   
text
image image image image
PPC kampaně & webová analytika Zvýšení návštěvnosti vašeho webu pomůže dobrá SEO optimalizace a kvalitní PPC kampaň. Cílem ovšem není maximalizovat návštěvnost, ale maximalizovat konverze a jejich hodnotu. Nevíte jak na to? My ano!
Internetová videa a virtuální návštěvy Usnadněte svým uživatelům orientaci na vašem webu a zjednodušte jim nákup návodnými videi. Přilákejte zákazníky do své kamenné provozovny pěknou virtuální prohlídkou, která vám pomůže atraktivně prezentovat vaše prostory.
Programovací práce Potřebujete nový web, stávající vám nevyhovuje a ten vytvořený vaším kamarádem už vám neslouží? Pak si řekněte o vytvoření moderního funkčního webu optimalizovaného na prodejní výsledky.
Fotografické a DTP studio
Hezká, poutavá a originální grafická prezentace vaši firmy, služeb či zboží – ať on-line na internetu nebo na POS materiálech, letácích či billboardech, je základem pro váš úspěšný business. Nafotíme, navrhneme, vytiskneme!

o nás

Landex Solution je malá firma zaměřená na maximalizování výkonu vaší webové prezentace. Našim cílem je pomoci dělat z návštěvníků vašeho webu vaše zákazníky. Pokud váš web nemá dostatek návštěvníků, kteří by se mohli potenciálně stát vašimi zákazníky, tak na váš web nasměřujeme relevantní návštěvníky s velkým potenciálem ke konverzi. Pokud ještě svůj web nemáte, rádi vám ho vytvoříme tak, aby se z něj stal obchodník, který nikdy nespí a prodává 24 hodin denně.

Naším dalším koníčkem je fotografie a design. Proto vám rádi navrhneme komplexní grafickou podobu vašich stránek, propagačních materiálů, produktů a služeb. Naší specialitou jsou panoramatické fotografie a virtuální prohlídky, které umíme produkovat na špičkové úrovni.