Úterý, 19. Říjen 2021
   
text
image image image image
PPC kampaně & webová analytika Zvýšení návštěvnosti vašeho webu pomůže dobrá SEO optimalizace a kvalitní PPC kampaň. Cílem ovšem není maximalizovat návštěvnost, ale maximalizovat konverze a jejich hodnotu. Nevíte jak na to? My ano!
Internetová videa a virtuální návštěvy Usnadněte svým uživatelům orientaci na vašem webu a zjednodušte jim nákup návodnými videi. Přilákejte zákazníky do své kamenné provozovny pěknou virtuální prohlídkou, která vám pomůže atraktivně prezentovat vaše prostory.
Programovací práce Potřebujete nový web, stávající vám nevyhovuje a ten vytvořený vaším kamarádem už vám neslouží? Pak si řekněte o vytvoření moderního funkčního webu optimalizovaného na prodejní výsledky.
Fotografické a DTP studio
Hezká, poutavá a originální grafická prezentace vaši firmy, služeb či zboží – ať on-line na internetu nebo na POS materiálech, letácích či billboardech, je základem pro váš úspěšný business. Nafotíme, navrhneme, vytiskneme!

PPC kampaně

Správně nastavená PPC kampaň se může stát dobrým zdrojem návštěvnosti pro váš web. S vyšší návštěvností ovšem automaticky nepřichází vyšší konverze nebo chcete-li prodeje. Ať již jde o Sklik nebo AdWords, navrhneme vám PPC kampaň na míru a budeme ji řídit tak, aby vedla k maximalizaci konverzí. Zároveň vám nastavíme webovou analytiku tak, abyste sami měli kdykoliv možnost si danou PPC kampaň sami jednoduše vyhodnotit.