Úterý, 19. Říjen 2021
   
text
image image image image
PPC kampaně & webová analytika Zvýšení návštěvnosti vašeho webu pomůže dobrá SEO optimalizace a kvalitní PPC kampaň. Cílem ovšem není maximalizovat návštěvnost, ale maximalizovat konverze a jejich hodnotu. Nevíte jak na to? My ano!
Internetová videa a virtuální návštěvy Usnadněte svým uživatelům orientaci na vašem webu a zjednodušte jim nákup návodnými videi. Přilákejte zákazníky do své kamenné provozovny pěknou virtuální prohlídkou, která vám pomůže atraktivně prezentovat vaše prostory.
Programovací práce Potřebujete nový web, stávající vám nevyhovuje a ten vytvořený vaším kamarádem už vám neslouží? Pak si řekněte o vytvoření moderního funkčního webu optimalizovaného na prodejní výsledky.
Fotografické a DTP studio
Hezká, poutavá a originální grafická prezentace vaši firmy, služeb či zboží – ať on-line na internetu nebo na POS materiálech, letácích či billboardech, je základem pro váš úspěšný business. Nafotíme, navrhneme, vytiskneme!

SEO analýza

SEO analýzu je potřeba provést ať již svůj web redesignujete nebo připravujete zbrusu nové stránky. Správně provedená SEO optimalizace vám pomůže přivést na váš web relevantnější návštěvníky s vyšší pravděpodobností konverze. Správné používání klíčových slov a metatagů, vytvoření relevantních zpětných odkazů (tzv. linkbuilding), dobrý copyrighting a nízká míra okamžitého odchodu z vašich stránek jsou jen střípky z toho, co vše se skrývá pod magickou zkratkou SEO.

Výsledek SEO optimalizace nebude viditelný hned druhý den, neboť jednotlivým vyhledávačům nějakou dobu trvá než zaindexují a akceptují změny, které jsme na vašich stránkách provedli. Výsledkem by nemělo být první místo ve vyhledávači na danou frázi nebo klíčové slovo, ale vyšší návštěvnost relevantních uživatelů a vyšší počet konverzí (např. Realizovaných obchodů).