Úterý, 19. Říjen 2021
   
text
image image image image
PPC kampaně & webová analytika Zvýšení návštěvnosti vašeho webu pomůže dobrá SEO optimalizace a kvalitní PPC kampaň. Cílem ovšem není maximalizovat návštěvnost, ale maximalizovat konverze a jejich hodnotu. Nevíte jak na to? My ano!
Internetová videa a virtuální návštěvy Usnadněte svým uživatelům orientaci na vašem webu a zjednodušte jim nákup návodnými videi. Přilákejte zákazníky do své kamenné provozovny pěknou virtuální prohlídkou, která vám pomůže atraktivně prezentovat vaše prostory.
Programovací práce Potřebujete nový web, stávající vám nevyhovuje a ten vytvořený vaším kamarádem už vám neslouží? Pak si řekněte o vytvoření moderního funkčního webu optimalizovaného na prodejní výsledky.
Fotografické a DTP studio
Hezká, poutavá a originální grafická prezentace vaši firmy, služeb či zboží – ať on-line na internetu nebo na POS materiálech, letácích či billboardech, je základem pro váš úspěšný business. Nafotíme, navrhneme, vytiskneme!

Webová analytika

Pomůžeme vám správně nastavit Google Analytics nebo jiný nástroj tak, abyste mohli měřit konverze a dále zvyšovat efektivitu vašeho webu jako prodejního nástroje. Budeme také sledovat tok uživatelů napříč vaším webem a zjistíme, jestli má web správnou strukturu a vede plynule uživatele k nákupu.

Správné nastavení webové analytiky vám také pomůže lépe vyhodnocovat on-line marketingové aktivity jako např. (PPC kampaně, kontextová reklama či display reklama). Jednoduše poté zjistíte, který inzerát nebo sestava PPC vám přináší nejvíce užitku a kterou je naopak třeba upravit.